Konferenční sál

Dům kultury AKORD

DK AKORD Ostrava-Zábřeh, s.r.o. , Ostrava- Zábřeh, nám.  SNP 1 je situován v klidné části města, na hranici městského obvodu a rozlehlého lesoparku Bělský les se sportovně-rekreační zónou regionu Ostrava-Jih. Bližší informace naleznete na www.dk-akord.cz.,  tel +420 596 762 511,+420 725 059 558.

Schránka 02

Doprava k DK je možná prostřednictvím Dopravního podniku Ostrava : Autobusem č.27, 31, 41, 48, 60. Tramvají č. 2, 6, 7, 11, 13 – směr Výškovice (zastávka Kotva) + přestup na Bus nebo tramvají
č.  12, 17, 18 – směr Dubina (zast. ÚMOb Jih) + přestup Bus.

Autem je možné přijet např. po dálnici D1, sjezd u Ostravy na silnici č.11 – Rudnou a poté na Výškovickou nebo ze směru od Mošnova po silnici č. 58 – Staroveská, Plzeňská kolem části Ostravy – Dubina, přes Bělský les na jehož konci je světelná křižovatka s odbočením doleva do části Ostrava- Jih, po ulici Čujkovova asi 700 m na náměstí SNP.

Placené parkoviště pro auta je před hotelem, za hotelem je situováno rozsáhlé neplacené parkoviště, které slouží i k přilehlému stadionu a aquaparku.

Přednášky jsou v nově zrekonstruovaném společenském sále v AKORDu, který patří mezi největší sály v Ostravě. Je využíván pro pořádání divadelních a koncertních představení, konferencí, společenských akcí, plesů, atd. Při konferenčním uspořádání je max. kapacita 450 osob. Součástí sálu je balkon, na který je přístup z předsálí a má divadelní uspořádání pro 72 osob.

K sálu patří bar – bufet s občerstvením umístěný v předsálí navazující na restauraci.

V přilehlém salónku a na chodbách v předsálí jsou umístěni vystavovatelé (obvykle 15 vystavovatelů měřících přístrojů a elektrotechnických materiálů).

Součástí DK je restaurace, která je k disposici od 7:30, v době oběda nabízí solidní polední menu. Tříhvězdičkový hotel se nachází v samostatné části budovy Domu kultury Akord s 12 jedno nebo dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi, telefonem. Tel. recepce 596 762 511, 725 741 472. V blízkosti DK je více příležitostí pro rychlé občerstvení v restauracích a bistrech.

Hotel v Zábřehu je vzdálen asi 9 km od centra Ostravy, kde se nachází vyhledávaná Stodolní ulice nebo areál Dolní Vítkovice, Slezskoostravský hrad či výstaviště Černá louka apod.